Mėnuo Juodaragis XIX 

 

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS tradiciškai vyks paskutinį 2016 m. vasaros savaitgalį, rugpjūčio 26 - 28 d. naujoje vietoje – sodrios miško žalumos supamoje Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone.

Tris dienas ir naktis lankytojus džiugins Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai ir nepaprastai gausi kultūrinė šventės programa. Tai vienas seniausių ir įspūdingiausių vasaros renginių Lietuvoje, šiemet rengiamas jau 19-ąjį kartą.

Trejose festivalio scenose savo pasirodymus surengs per keturias dešimtis įvairių muzikinių žanrų grupių – garsūs užsienio kolektyvai, žymiausi Lietuvos atlikėjai ir įdomiausi nauji talentai. Nuo tradicinio folkloro iki šiuolaikinio roko, nuo klasikos iki šamanizmo, nuo akustinės iki kosminės elektroninės muzikos!

Greta muzikinių koncertų savo gebėjimus rodys geriausi senųjų amatų meistrai, vyks edukacinės paskaitos, baltiškų tradicijų apeigos, kino peržiūros, ekomenio parodos, pažintiniai žygiai, sporto turnyrai, teatro vaidinimai, vakaronės, užsiėmimai vaikams ir įvairios pramogos – čia smagios veiklos sau randa ir didelis, ir mažas. Ir net kartu atvykę keturkojai augintiniai.

Nauja renginio vieta bei ypatinga festivalio tema, gaubianti jaukia namų aplinka, žada nepamirštamus įspūdžius ir nepakartojamą galimybę patektį į atskirą magišką pasaulį, betarpiškai patirti gyvą baltišką savastį. 

 

 

Renginio programa, stovyklavimo ir parkavimo sąlygos bus paskelbtos jau netrukus šioje festivalio svetainėje. 
Bilietus galima įsigyti internete, arba apsilankius krautuvėlėje „Ragainė“ Vilniuje (Skapo g. 3).
Pasiteiravimui įsteigta speciali „Juodaragio linija“ – tel. 8 700 77874.

   
  
Europos grandai „Laibach“ – festivalyje „Mėnuo Juodaragis“!
Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ – stebuklingas vasaros vainikas

Naujieji festivalio namai –
Dūburio ežero sala

 

 

MJR XIX Bičiuliai